ELO tanácsadó

ELO Business Partner Magyarország

Feladataid:

  • Üzleti igények felmérése, elemzése, megoldási javaslatok kidolgozása az ügyfél számára
  • ELO vállalati tartalomkezelő megoldások testreszabása, paraméterezése, adatok migrációja az ügyféligényeknek megfelelően
  • Folyamatos kommunikáció a projekt résztvevőivel
  • Ügyfél kommunikáció
  • Az ELO rendszer átadása, használatának betanítása

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • ELO vagy egyéb DMS / ECM rendszer alapos ismerete, paraméterezések, bevezetések terén szerzett tapasztalat (legalább 2 év)
  • ELO tanúsítvány megléte előny, de nem feltétel
  • Projekt management készségek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Precíz adminisztráció
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Változatos munka
  • Kihívások
  • Fejlődési lehetőség
  • Vidám, barátságos csapat
  • Képzések támogatása
  • Home Office lehetőség
  • Versenyképes fizetés plusz bónusz
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök

Amennyiben érdekel a lehetőség, küldd el önéletrajzodat és a kért adatokat!

Álláshirdetés